Gabinet

Wyposażenie

Wyposażenie praktyki pozwala prowadzić leczenie na wysokim poziomie, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć inżynierii stomatologicznej. Nowoczesny sprzęt, pozwolą Państwu poddać się leczeniu w pełnym komforcie, tak aby nasze spotkania były przyjemnością. W naszej praktyce wykorzystujemy doświadczenia zdobyte podczas zagranicznych praktyk oraz najnowszej generacji systemy zamków ortodontycznych, materiały kompozytowe, kleje do zamków i narzędzia pozwalające prowadzić leczenie aparatami stałymi skutecznie i szybko, nie uszkadzając szkliwa zębów czy tkanek przyzębia.

Nie tylko ortodoncja – zapraszamy do współpracy

ORTOS to nowoczesny gabinet ortodontyczny z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu pięknych uśmiechów. Oferujemy naszym pacjentom najwyższy standard usług w przyjaznej, rodzinnej atmosferze z zachowaniem najnowszych metod leczenia ortodontycznego. Współpracujemy z innymi lekarzami, chirurgami i stomatologami w celu zapewnienia naszym pacjentom komfortu i satysfakcji.
Rozumiemy że chcesz dla siebie i swojej rodziny wszystkiego co najlepsze, dlatego nasz wykwalifikowany zespół troszczy się o każdego pacjenta, opracowując plan leczenia specjalnie dobrany do Twoich potrzeb. Przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty rozmowa z lekarzem będzie niczym pogawędka z przyjacielem – rozwiejemy wszelkie wątpliwości i wybierzemy najlepsze rozwiązania. Indywidualne podejście do każdego pacjenta i pełen profesjonalizm to mieszanka gwarantująca Twój piękny i zdrowy uśmiech na długie lata.

 

Zapraszamy do współpracy z gabinetem Ortos