Zespół

Dr n. med. Agnieszka Książek

Dr Agnieszka Książek

Założycielka praktyki ortodontycznej ORTOS. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Doktor Agnieszka z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do trudnej dziedziny jaką jest ortodoncja. Praca kliniczna z pacjentami jest zwieńczeniem nieustannego dokształcana się, uczestnictwa w konferencjach naukowych i kursach (zobacz certyfikaty), prowadzenia prac badawczych we współpracy z zagranicznymi ośrodkami ortodontycznymi, pracą na Akademii Medycznej w Poradni Wad Rozwojowych Twarzy. Ma na swoim koncie liczne publikacje polskojęzyczne i anglojęzyczne w prasie medycznej, a także wystąpienia na Zjazdach Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i konferencjach naukowych.

W dniu 23 stycznia 2009 roku uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie stomatologii – specjalność ortodoncja, na podstawie rozprawy doktorskiej „Zmiany położenia punktów referencyjnych na telerentgenogramach u pacjentów z wadą klasy II Angle’a podczas leczenia aparatami stałymi w połączeniu z zawiasem Herbsta i Twin Force Bite Corrector”.Swoją wiedzę stale rozszerza uczestnicząc w kursach krajowych, zagranicznych.

 Kreatorka piękna i estetyki, po pracy spędza czas z rodziną spontanicznie aranżując wnętrza. Jest fanką muzyki i tańca latynoskiego , zawsze uśmiechnięta kocha podróże i sport.

Lek. dent. Katarzyna Bekieszczuk

Lek. dent. Katarzyna Bekieszczuk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Podczas studiów była członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii.
W gabinecie Ortos zajmuje się leczeniem zachowawczym i odbudową zębów – by przywrócić zarówno ich funkcję jak i estetykę.
Zajmuje się leczeniem małych i dorosłych pacjentów, a wszystkie zabiegi wykonuje z najwyższą starannością, dbając o to, aby wizyta przebiegła bezboleśnie i w miłej atmosferze.
Stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w kursach, wykładach i szkoleniach.
Wolne chwile spędza podróżując oraz oglądając filmy.


Małgorzata Mitręga-Golec

Małgorzata Mitręga-Golec

Wysoko wykwalifikowana asystentka ortodontyczna. Z wykształcenia jest fizjoterapeutką, dyplomowaną higienistką stomatologiczna z wieloletnim stażem. Specjalizuje się w kompleksowych zabiegach higienizacji, piaskowaniu, skalingu oraz fluoryzacji. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, zawsze ma cenne rady w kwestii pięknego uśmiechu. Czynnie asystuje przy zabiegach ortodontycznych i stomatologicznych.
Udziela pełnych i rzetelnych informacji w kwestii usług ortodontycznych świadczonych przez gabinet. Cały czas poszerza swoją wiedzę na kursach dla higienistek stomatologicznych.
Gosia jest bardzo kreatywna, zawsze ma wiele ciekawych pomysłów. Jej hobby to przede wszystkim różnego rodzaju sporty, fitness, jazda konna. Kocha zwierzęta a jej oczkiem w głowię jest piesek Zeus.


Żaneta Brygoła

Rejestratorka

Żaneta z wykształcenia jest humanistką, obecnie uczęszcza do szkoły policealnej na kierunku asystentki stomatologicznej.
Jest wizytówką gabinetu, zawsze z uśmiechem na ustach zadba o komfort pacjenta.
Udziela instruktażu higieny jamy ustnej po założeniu aparatu ortodontycznego, w trakcie leczenia oraz instruktażu użytkowania dodatkowych aparatów w trakcie retencji. Pomoże Ci ustalić termin wizyty i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.
Żaneta jest pogodną i pełną optymizmu osobą, chętną do pomocy. Cechuje ją wyrozumiałość, empatia, cierpliwość i chęć ciągłego rozwoju.
Jej hobby to grafika, podróże i dobre jedzenie! 🙂

PS. Jeśli zależy Ci na szybkiej konsultacji bez kolejki oczekującej przynieś czekoladki – Gosia się nimi dobrze zajmie 🙂